Rozpoczęcie Roku Szkolnego

1 września 2015

Uczniowie klasy III rozpoczęli właśnie swój ostatni rok edukacji początkowej. Z nieskrywaną dumą oraz satysfakcją pojawili się na rozpoczęciu roku, aby wspólnie powitać ten jakże magiczny czas. Z ogromną niecierpliwością czekali również na wyjątkowy występ, który jest  tradycją naszej szkoły. W tym roku swoja obecnością zaszczycił nas zespół Los Payos – przybliżając wszystkim tajniki muzyki i tańca flamenco.

Pani, która tańczyła flamenco bardzo ciekawie opowiadała o tym tańcu, wiele wiadomości zapamiętałam, ale najciekawsze i najpiękniejsze było kiedy tańczyła i głośno stukała obcasami.

Marysia Radolińska

Występ był bardzo ładny, a muzyka radosna i szybka – chciałabym kiedyś spróbować zatańczyć flamenco.

Marianna Bocheńska